Znaleziono 1701 wyników

autor: JAREK
poniedziałek, 15 czerwca 2026, 07:57
Forum: Powitalnia.
Temat: Witam
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 284

Re: Witam

Cześć
autor: JAREK
wtorek, 9 czerwca 2026, 14:41
Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
Temat: Dziwny dźwięk przy około 4500 tys obrotów.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 368

Re: Dziwny dźwięk przy około 4500 tys obrotów.

A to nie alternator? On tak poświstuje w pewnym zakresie obrotów.
autor: JAREK
sobota, 6 czerwca 2026, 17:06
Forum: Powitalnia.
Temat: Cześć
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 486

Re: Cześć

Cześć. Pisz co tam w trawie piszczy.
autor: JAREK
wtorek, 26 maja 2026, 08:07
Forum: Powitalnia.
Temat: Hejka :)
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 799

Re: Hejka :)

Cześć.
autor: JAREK
piątek, 15 maja 2026, 10:41
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Stojan do wr 125
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1609

Re: Stojan do wr 125

Kupiłem w gmoto - jednak sklep z Polski i MgnetiMorelli - najbardziej do mnie zagadało, a nie aliexpresy.
Załozone wczoraj, ładowanie wróciło.
autor: JAREK
sobota, 9 maja 2026, 11:03
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Stojan do wr 125
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1609

Re: Stojan do wr 125

Kuchnia. W gmoto drożej dwa razy ale dojdzie we wtorek; w amotopart taniej ale nie wiadomo kiedy dojdzie.
autor: JAREK
piątek, 8 maja 2026, 20:44
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Stojan do wr 125
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1609

Re: Stojan do wr 125

Nie wiem czy to dobry trop, ale yama sklep pokazuje, że stojan o numerze który podałeś pasuje do MT125 2015-2019, a na g-moto jest jakiś podrabiany stojan do MT125 https://gmoto.pl/iskrownik-stator-magneti-marelli-yamaha-mt-125-15-19,3067938.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaig...
autor: JAREK
piątek, 8 maja 2026, 20:42
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Stojan do wr 125
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1609

Re: Stojan do wr 125

RadP pisze:Jarku jaki rok albo symbol w VIN?

Rok 2014; vin: VG5DE072000024775
autor: JAREK
piątek, 8 maja 2026, 18:18
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Stojan do wr 125
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1609

Re: Stojan do wr 125

Dzięki. Na rynku jest kilka sztuk niemalże identycznych ale o średnicy 97 mm. My poszukujemy 92 mm.
autor: JAREK
piątek, 8 maja 2026, 17:42
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Stojan do wr 125
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1609

Stojan do wr 125

W Miłka rumaku padł stojan - przebicia do masy i co za tym idzie brak ładowania, możliwe, że ciągle przepalający się bezpiecznik od oświetlenia i wyświetlacza ciekłokrystalicznego. W skalpie yama-sklep - 1300 zł. Na allego z Chin, będzie jechał dwa tygodnie i ch... wie jaka jakość. Na temu identyczn...
autor: JAREK
piątek, 24 kwietnia 2026, 10:43
Forum: Powitalnia.
Temat: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5315

Re: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.

Dziękuję za miłe słowa. Przekażę.
autor: JAREK
czwartek, 23 kwietnia 2026, 09:17
Forum: Powitalnia.
Temat: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5315

Re: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.

Yamaha WR 125
autor: JAREK
wtorek, 21 kwietnia 2026, 10:59
Forum: Powitalnia.
Temat: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5315

Nowy ujeżdżacz dóch kółek.

Takie trochę nietypowe przywitanie ale już wyjaśniam.
Z niekłamaną dumą oznajmiam, że dziś Miłek dołączył do grona uprawnionych do prowadzenia pojazdów dwukołowych, jednośladowych do 125 ccm.
Pewnie do forum nie dołączy ale możliw, że na jakiś zlot ze starymi przybędzie na swoim rumaku.
Pozdrawiam
autor: JAREK
wtorek, 21 kwietnia 2026, 10:45
Forum: Pozostałe.
Temat: Skarpety
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8212

Re: Skarpety

Myślę, a nawet jestem przekonany, że jak stopy są mokre to już pozamiatane.
autor: JAREK
wtorek, 17 lutego 2026, 22:19
Forum: Powitalnia.
Temat: Serwus wszystkim :-)
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 10284

Re: Serwus wszystkim :-)

Cześć.
autor: JAREK
poniedziałek, 9 lutego 2026, 09:45
Forum: Pozostałe.
Temat: Skarpety
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8212

Re: Skarpety

No właśnie, rodzi się pytanie: o jakie skarpety pytasz?
Ja pomyślałem o stopach; Farba o lagach.
autor: JAREK
piątek, 6 lutego 2026, 13:07
Forum: Sklepy, salony, serwisy - polecamy; odradzamy.
Temat: Nowe hasło do sklepu Yamaha z naszego portalu.
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 6000

Nowe hasło do sklepu Yamaha z naszego portalu.

Stare hasło już nie działa. Jest utworzone nowe hasło.
Potrzebujący niech piszą do mnie.
autor: JAREK
piątek, 6 lutego 2026, 09:06
Forum: Pozostałe.
Temat: Skarpety
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8212

Re: Skarpety

Wiem, że nie o takie chodzi, ale kiedyś jeździłem zimą na rowerze i nakładałem na buty rowerowe takie właśnie neoprenowe nakładki. Zdawały egzamin bardzo dobrze. Stopa już mi tak nie marzła.
autor: JAREK
wtorek, 3 lutego 2026, 09:59
Forum: Nasza strona.
Temat: R-k na donacje.
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 245830

Re: R-k na donacje.

Można, ale już jest na ten rok wszystko opłacone.
autor: JAREK
środa, 21 stycznia 2026, 14:10
Forum: Powitalnia.
Temat: Witam forumowiczów.
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 8843

Re: Witam forumowiczów.

Cześć.
autor: JAREK
wtorek, 20 stycznia 2026, 10:25
Forum: Nasza strona.
Temat: R-k na donacje.
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 245830

Re: R-k na donacje.

I jeszcze 100 zł doszło. Dziękuję.
autor: JAREK
niedziela, 18 stycznia 2026, 13:47
Forum: Dodatki do motocykli.
Temat: Stelaże - uchwyty sakw XJR 1300 Racer 2016r.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6374

Re: Stelaże - uchwyty sakw XJR 1300 Racer 2016r.

Patrzyłeś na stronie yama.sklep z naszego portalu?
autor: JAREK
środa, 14 stycznia 2026, 15:34
Forum: Nasza strona.
Temat: R-k na donacje.
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 245830

Re: R-k na donacje.

Doszło jeszcze 50. Dziękuję
autor: JAREK
środa, 14 stycznia 2026, 11:10
Forum: Nasza strona.
Temat: R-k na donacje.
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 245830

Re: R-k na donacje.

Właśnie wpłynęło od kilku osób 300 zł.
Bardzo dziękuję, na ten rok będziemy mieć wszystko opłacone.
autor: JAREK
wtorek, 13 stycznia 2026, 13:14
Forum: Nasza strona.
Temat: R-k na donacje.
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 245830

Re: R-k na donacje.

Dostałem fakturę za hosting na następny rok - 778 zł. Na szczęście udało się wynegocjować 15% upustu i do zapłaty będzie 668 zł. Niebawem przyjdzie też faktura za domenę, jeśli cena będzie jak w zeszłym roku to będzie jeszcze 220 zł do zapłacenia. Jak widzicie z odłożonej kasy na wszystko nie wystar...
autor: JAREK
piątek, 9 stycznia 2026, 21:23
Forum: Nasza strona.
Temat: Jakieś ataki czy cuś?
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 76270

Re: Jakieś ataki czy cuś?

Orientuje się ktoś co to za dziadostwo @maily.website?
Ostatnio z tych adresów sporo nowych rejestracji.
autor: JAREK
czwartek, 11 grudnia 2025, 15:48
Forum: Nasza strona.
Temat: R-k na donacje.
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 245830

Re: R-k na donacje.

Właśnie wpłynęło 200. Dziękuję.
autor: JAREK
czwartek, 16 października 2025, 10:39
Forum: Pozostałe.
Temat: Kominiarka
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6737

Re: Kominiarka

Mam brubecka i jestem zadowolony
autor: JAREK
poniedziałek, 22 września 2025, 09:11
Forum: Nasza strona.
Temat: R-k na donacje.
Odpowiedzi: 263
Odsłony: 245830

Re: R-k na donacje.

W związku z naliczoną opłatą dodatkową na zlocie, od każdego członka forum w kwocie 15 zł oraz wpłatą od Długiego i Cezarego mamy odłożone 520 zł.
autor: JAREK
czwartek, 11 września 2025, 08:51
Forum: Dodatki do motocykli.
Temat: Interkom sena sc2
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 5493

Interkom sena sc2

Mam wspomniany w tytule interkom i za żadne skarby nie mogę go połączyć z innymi. 1. Kupiłem Miłkowi Feedconn fx v2 pro mesh i ... dupa blada. Okazuje się, że po mesh'u to tylko raczej w ramach tej samej marki - lipa, ale taka polityka firm: "kupujcie tylko nasze". Po bluetooth nie dało ra...

Wyszukiwanie zaawansowane