Olekmotocykle

Zamieszczamy tu dane sklepów, komisów, serwisów itp. gdzie nas obsługiwano, i które chcielibysmy polecić innym lub wręcz przeciwnie.
suzigsx1
Posty: 200
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 23:16
Model i rocznik moto.: Fazer 600 dobre i to !
Województwo: E-łódzkie

Olekmotocykle

Postautor: suzigsx1 » wtorek, 8 września 2009, 21:22

http://www.allegro.pl/item734652060_wyd ... 96_01.html
Zdecydowałem,że kupię sobie jakieś fajne wydechy więc dzwonię tam i pytam -jak są mocowane(mam założony stelaż),na jakiej wysokości idą po założeniu itp,itd...
Pani najpierw nie wiedziała i poprosiła żebym zadzwonił za godzinę,za godzinę też nie wiedziała a kiedy spytałem czy w ogóle wie co sprzedaje bąknęła pod nosem że "ludzie to biorą więc chyba musi pasować".
Nie poddałem się jednak i drążyłem dalej więc powiedziała żebym chwilkę poczekał i zaczęła pytać jakiegoś gościa obok,po chwili usłyszałem w tle "a skąd ja mam k...a wiedzieć,niech sobie kupi i przymierzy!"
Na moje pytanie czy w razie czego bedę mógł odesłać towar usłyszałem ,że
tak ale żebym nie klikał aukcji bo im prowizję pociągną , wystarczy napisać maila z adresem i wysyłają towar ale TYLKO za pobraniem...
Osobiście nie polecam.
człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Olekmotocykle

Postautor: balth » środa, 9 września 2009, 12:00

suzigsx1 pisze:[...]



dooooobreeeee.... ja pitolę. a w sklepie w sumie w porzo goście.
bye

balth

pardi

Postautor: pardi » środa, 9 września 2009, 20:43

niewiem jak obsługa bo nie kupowałęm ale ogółnie OLEKMOTOCYKLE do bardzo znana firma w regionie zajmuje się hurtem i wiem ze wiele sklepów własnie z ich hurtowni zaopatruje się w towar Ty byc moze trafiłes na detal (sklep)

Awatar użytkownika
zela-r1
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 5 lutego 2008, 19:24
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: G-pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontaktowanie:

Postautor: zela-r1 » środa, 9 września 2009, 21:37

Osobiście zostawiłem u nich sporo kasy,
ale jestem zadowolony :-)

vivvaldi

Postautor: vivvaldi » piątek, 11 września 2009, 07:07

Panowie, z pewnością kolega trafił na zły dzień ze strony obsługującej go Pani. Znam Olka osobiście, jak również jeszcze parę osób zarówno w sklepie w Bielsku jak i w Goczałkowicach. Obsługa i ceny są na wysokim poziomie. Każdy dzień jest inny i czasami tak jest i nie ma co podsumowywać całości.

suzigsx1
Posty: 200
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 23:16
Model i rocznik moto.: Fazer 600 dobre i to !
Województwo: E-łódzkie

Postautor: suzigsx1 » piątek, 11 września 2009, 22:04

vivvaldi pisze:Panowie, z pewnością kolega trafił na zły dzień ze strony obsługującej go Pani. Znam Olka osobiście, jak również jeszcze parę osób zarówno w sklepie w Bielsku jak i w Goczałkowicach. Obsługa i ceny są na wysokim poziomie. Każdy dzień jest inny i czasami tak jest i nie ma co podsumowywać całości.

Myślę ze to nie był jej zły dzień,kobita nie była nieuprzejma wobec mnie,po prostu nie była zorientowana co i jak.
Rozwalił mnie klient którego usłyszałem w tle.
Nie twierdzę ,że sprzedają badziewny towar ,myślę że wręcz odwrotnie sądząc po komentarzach, no ale jeśli noszę się z zamiarem zostawienia im 1100 złociszy i w zamian coś chcę się dowiedzieć o kupowanym towarze to chyba nie jest nic dziwnego...
Po prostu poczułem się tak jakbym usłyszał : "dawaj kasę i spier...j" :-(
człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu

Przemo

Postautor: Przemo » wtorek, 15 września 2009, 12:06

U Olka i w innych sklepach tez jak wy zostawiłem troche kasy - tyle że głównie w sytuacjach gdy się kupowało części zamienne - więc nie ma problemu z pasowaniem itp...
no ale fakt faktem że troche z nóg zbija tekst z tła...
gdyby nie odległości i czas to by się można było przejechac i na miejscu przymierzyć - ale nie ma lekko...

Awatar użytkownika
donCezarre
Posty: 2149
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 13:33
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2004
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: donCezarre » wtorek, 15 września 2009, 15:06

mają tam buty oxtara, pewnie pojade coś zakupić w Warszawie to opisze wspomnienia z wizyty
Prawdziwy mistrz wygrywa zawsze.......

vivvaldi

Postautor: vivvaldi » wtorek, 15 września 2009, 19:29

Jeżeli chcecie cokolwiek kupować w Olek Motocykle w Bielsku /główna siedziba i magazyn/ to kontaktujcie się ze Sławkiem. Chłopak jest w porzo i zna się na rzeczy.

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: balth » środa, 16 września 2009, 07:23

cezaRYton pisze:mają tam buty oxtara, pewnie pojade coś zakupić w Warszawie to opisze wspomnienia z wizyty


ja swoje baletki u nich kupiłem. było chwilę zachodu, ściąganie skądeśtam, kombinowanie ale wszystko było ok. wiedziałem co się dzieje, jak-co-i-kiedy. ogólnie ok.
bye

balth


Wróć do „Sklepy, salony, serwisy - polecamy; odradzamy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości