dziwne ??? zachowanie pompki paliwa przy starcie

Pytamy i/lub pomagamy rozwiązać problemy z układem paliwowym - od baku po gaźniki/wtryskiwacze.
Awatar użytkownika
Piotr_MC_85
Posty: 1573
Rejestracja: wtorek, 13 lipca 2010, 20:15
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2009
Województwo: D-dolnośląskie
Lokalizacja: Jaźwina

Postautor: Piotr_MC_85 » środa, 11 sierpnia 2010, 21:52

Niema problemurisqware jak będziesz miał zamiary się wybrać w trasę daj znać dzień, dwa wcześniej. Ale zadziwia mnie to co mówisz o Kwietniu osobiście nie znam motocyklisty z mojego powiatu, który powiedziałby o nim choć jedno dobre słowo - u każdego sobie nagrabił w różny sposób i prawie wszyscy go omijają. Jeśli serwis ma taki tani to pewnie olej z beczki, ale z mojego doświadczenia to oleje (nie tylko z beczki) ma tanie i filtry reszta już taka tania nie jest. U niego cokolwiek byś nie kupował olej, świece, filtr musi podać model rocznik - to się zgadza, ale żeby wypytywać o nr ramy żeby kupić olej to przesada.

Mój importer przewiduja dwie opcje serwisu:
-ASO Yamaha
-Jego punkty serwisowe (4 w kraju)
Ile masz gwarancji? ja mam 2 lata

[ Dodano: 2010-08-11, 23:05 ]
Za 850 zł to w Słotwinie rozebrali by silnik w mak i poskładali i pewnie na jakieś drobne części by stykło, także nic tylko otwierać serwis w warszawie 700 zł/h to nielicha moneta :-o - inwestycja byskawicznie się zwróci :!:

riqsware

Postautor: riqsware » czwartek, 12 sierpnia 2010, 06:19

no wiesz, może to i dobrze, że tak dokładnie sprawdza, chce uniknąć ewentualnej wtopy.
A co mi się u niego podobało to porządek na miejscu pracy i to że nie brał się do pracy chaotycznie tylko systematycznie. No zobaczymy. Pogadamy przy spotkaniu. Myślę, koniec sierpnia, jakoś tak.
No ja mam niby rok gwarancji , chociaż na stronie Union Moto stoi jak byk 2 lata przy sztuce.
http://union-moto.otomoto.pl/yamaha-xjr ... 48914.html a tak BTW widze, że podrożała o 3k.

Awatar użytkownika
Piotr_MC_85
Posty: 1573
Rejestracja: wtorek, 13 lipca 2010, 20:15
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2009
Województwo: D-dolnośląskie
Lokalizacja: Jaźwina

Postautor: Piotr_MC_85 » piątek, 13 sierpnia 2010, 17:21

Ja pisałem Tobie ile moja stała, tylko w moim przypadku to był aktualny rocznik przy zakupie, a jak wiadomo ma to wpływ na cenę.


Wróć do „Układ paliwowy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości