Wskaznik paliwa sfiksowal

Pytamy i/lub pomagamy rozwiązać problemy z elektryką.
Awatar użytkownika
darek
Posty: 219
Rejestracja: piątek, 30 stycznia 2009, 17:14
Lokalizacja: Grimstad

Wskaznik paliwa sfiksowal

Postautor: darek » piątek, 9 października 2020, 18:26

Czesc. Dzisiaj chcialem zamontowac wyswietlacz biegow. Sciagnalem zbiornik, podlaczylem wyswietlacz i po zalozeniu baku i odpaleniu moto wskaznik paliwa caly mruga wskazujac full. Kostki i przewody paliwowe podlaczone dobrze,sprawdzalem kilka razy , Nie wiem co to moze byc. Jak mieliscie z takim czyms do czynienia to poradzcie co robic.
XJR na

Awatar użytkownika
piontek
Posty: 3858
Rejestracja: środa, 9 kwietnia 2008, 18:51
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: B-podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Re: Wskaznik paliwa sfiksowal

Postautor: piontek » wtorek, 13 października 2020, 21:21

Nie znam się i nie potrafię Ci pomóc.
Ale:
1. kogoś, kto się zna może zainteresować rocznik (choć zapewne nie mój bo ja mam wskazówkę)
2. odświeżam temat bo brak odzewu
Jeśli masz uwagę do mnie, a nie do treści związanych z wątkiem - wpisz ją w "Uwagi do Piontka". Czyli tu:
http://yamahaxjrclub.pl/viewtopic.php?t=2487

Awatar użytkownika
Pershing
Posty: 665
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2016, 16:30
Model i rocznik moto.: XJR 1300 Rp10 2004
Województwo: G-pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Wskaznik paliwa sfiksowal

Postautor: Pershing » wtorek, 13 października 2020, 21:26

Pod odpowiedni kabel podłączyłeś wyświetlacz biegów? Czy może pod wiązkę od pływaka. Zazwyczaj są problemy tam przy czym grzebiemy.
Jeśli nie popełniles błędu. Ściągnij kostkę od baku i mostkuj i zobacz czy poziomowskaz rośnie i opada. A jeśli masz elektroniczny to wiadomo po zdjęciu mostka będzie mrugać. Jeśli tak zadziała to wtedy wina będzie w pływaku. A jeśli nie zadziała to w starszym modelu Sprawdź przy liczniku.
Kontakt 782267431 ;)

Awatar użytkownika
darek
Posty: 219
Rejestracja: piątek, 30 stycznia 2009, 17:14
Lokalizacja: Grimstad

Re: Wskaznik paliwa sfiksowal

Postautor: darek » piątek, 16 października 2020, 12:58

Dzięki ,temat ogarnięty. Oderwał się z kostki czujnika paliwa kabelek,ale nie wyszedł na zewnatrz. Moja wina.Czujnik biegów uszkodzony, aliex po 2 dniach od reklamacji oddał kasę.
XJR na


Wróć do „Układ elektryczny.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości